ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)


Autobusová doprava Student Agency: jízdní řády online + rezervace jízdenek

Autobusová doprava Studentagency po Evropě

Jízdní řády autobusů Student Agency Cestovní agentura Student Agency pro své zákazníky zajišťuje nejrůznější dopravu po celém světě. Kromě nabídky letenek do celého světa si mohou zákazníci objednat eurovíkendy a poznávací zájezdy do mnoha lokalit celé Evropy, případně si zarezervovat dovolenou (letecký zájezd) nebo studijní pobyt. Tzv. "autobusové Žluté linky" jsou dnes velmi oblíbenou dopravní službou. Autobusy Student Agency vás do mnoha států a měst po Evropě. Podívejte se do Londýna v Anglii, navštivte romantickou Paříž, severské Oslo či třeba italské Benátky nebo Řím. Kompletní seznam evropských destinací a možnost vyhledat konkrétní nabídku autobusové dopravy můžete níže.

Jak rezervovat jízdenku na autobus Student Agency - jízdní řád on-line

Rádi byste využili autobusové dopravy po Evropě? Nemáte rádi leteckou dopravu a koupě letenky je pro vás mnohem komplikovanější záležitostí? Sice vás může autobusová doprava pomocí Žlutých linek vyjít v některých případech dráže než koupě levné letenky po Evropě, ale pokud jste rozhodnuti, můžete rezervaci jízdenky na autobusy Student Agency provést ihned po prohledání jízdního řádu autobusů na webových stránkách studentagency.cz. Pokud se ptáte jak rezervovat jízdenku online, odpověď najdete na výše uvedených oficiálních www stránkách. Zde vyberete město odjezdu a samozřejmě také destinaci příjezdu. Cestujete-li do zahraničí, můžete si vybrat odjezd z vámi upřednostňované autobusové zastávky v seznamu stanic Student Agency.
DestinaceCENA
Praha - Londýn950
 Praha - Paříž950
 Praha - Oslo950
 Praha - Zürich950
 Praha - Hamburg950
 Praha - Berlín600
 Praha - Řím950
 Praha - Benátky950
 Praha - Frankfurt950
 Praha - Brussel950
 Praha - Kodaň950
Praha - Göteborg950

IDOS jízdní řády autobusů a vlaků online

IDOS - autobusy, vlaky Velkým hráčem na českém internetu je v oboru jízdních řádů zejména služba nesoucí značku IDOS - jízdní řády autobusů a vlaků on-line. Prostřednictvím webových stránek IDOS.cz si můžete vyhledat požadovanou jízdenku, respektive pravdivost odjezdu a příjezdu vlaku či autobusu do určité stanice (vlakové nebo autobusové zastávky) v České republice. Místo papírového jízdního řádu tak můžete využít pravidelně aktualizované a velmi výkoné aplikace na jizdnirady.idnes.cz pro vyhledání dopravního spoje a rezervaci jízdenky na autobus či vlak. Pokud tedy potřebujete koupit klasickou vlakovou nebo autobusovou jízdenku, nemusíte využívat služeb společnosti Student Agency, ale můžete si objednat místenku na konkrétní zastávku v ČR (od Českých drah - ČD) přes jízdní řády IDOS.

student agency / královna

Nejedná se o letecké společnosti, ale prodejce letenek do celého světa. Takzvanou nezávaznou rezervaci elektronické letenky můžete provést i zde právě přes firmu Královna a Studentagency - on-line.

nejlevnější letenky

Kdo by nechtěl koupit nejlevnější letenku a ušetřit tak stovky, respektive tisíce korun na jednom letu. Možností je spousta, hledejte tzv. Low Cost letenky, nabídky nízkonákladových leteckých společností a Last Minute.

jak to celé probíhá

Velmi jednoduše. Objednávka a vystavení elektronické letenky probíhá na internetu, veškeré informace obdržíte emailem a následně budete kontaktování operátorem prodejce letenek, který vyřídí podrobnosti.

jak vybrat letenku

Zajímá vás, jak vybrat nejlevnější letenku přes internet? Poradíme vám, jak na výhodnou rezervaci online.
 • Jak vybrat letenku
 • rezervace letenek

  Sháníte informace ohledně leteckých společností v Evropě nebo v jiných částech naší planety? Poradíme...
 • Letecké společnosti
 • nízkonákladové letenky

  Ty nejlevnější letenky pocházejí z nabídek nízkonákladových leteckých společností (Low Cost Airlines).
 • Nízkonákladové letenky
 • © 2010 Letenky Student Agency - rezervace levných letenek do celého světa od Studentagency.cz a Královna.cz | Kontakt
  Toto nejsou oficiální stránky Student Agency ani společnosti Královna

  Rádi bychom vám nabídli možnost nezávazné rezervace letenek nejen do zemí Evropské unie (Evropy - Vídeň, Praha, Brusel, Budapešť, Barcelona, Madrid, Amsterodam, Londýn, Paříž, Řím), ale také na ostatní letiště celého světa. Létejte levně do thajska, USA, Japonska či Číny. Prodej letenek Student Agency probíhá on-line.
  ONLINE REZERVACE LETENEK
  Místo odletu:
  Místo příletu:
  Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
  Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
  Jdi nahoru